Персональна виставка Оксани Городинської «Живу Україною»

Персональна виставка Оксани Городинської «Живу Україною»

У Світлиці ОЦНТ відкрито персональну виставку майстрині народної творчості з Могилева-Подільського Оксани Городинської «Живу Україною».

Вона стала десятою у творчому доробку майстрині і присвячена ювілею від дня її народження. В експозиції представлено живопис, витинанку, писанку, флористику і художнє ткацтво. Всього понад  80 робіт. Кожна з них створена з ніжною любов’ ю до рідного краю і молитвою про незалежну єдину Україну.

 

Оксана Василівна Городинська заслужений працівник культури України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, народилася 1 жовтня 1964 року. Все житя живе і працює в місті Могилеві-Подільському.

Вона є активною учасницею міжнародних, всеукраїнських та обласних, виставок, свят і симпозіумів. Представляла свої роботи в Росії, Польщі, Німеччині. Її витинанки і писанки зберігаються в багатьох музеях Вінницької області та України, а також є в лондонському Королівському  музеї, в музеї війни в Тель-Авіві, в Лос-Анжелеському музеї мистецтв та ін.

У творчому доробку майстрині є близько 1000 витинанок, понад 1000 писанок, понад 500 живописних і 50 флористичних  картин.  


Date   Опубліковано: 2014-12-30    Інші Виставки