Творча зустріч з ветераном культури, заслуженим працівником культури України - Іваном Федоровичем Лапатановим

Творча зустріч з ветераном культури, заслуженим працівником культури України - Іваном Федоровичем Лапатановим

Іван Лапатанов – хореограф за покликом душі!

З нагоди 90-літнього ювілею у Вінницькому обласному центрі народної творчості відбулася зустріч із відомим вінницьким хореографом Іваном Лапатановим.

Попри те, що митець народився у невеличкому болгарському містечку на Донеччині, його життя та творча діяльність тісно пов‘язані із Вінниччиною. Тому свідчення та кількість гостей, діячів культури, представників влади, колишніх учнів Івана Федоровича, які прийшли його привітати. Просто незліченна кількість слів та побажань людині, «яка любить світ, людей, свою справу».

Справді, адже попри «елегантний» вік, Іван Федорович і зараз пританцьовував, почувши українські і болгарські пісні, які йому підготували у подарунок.

Не перелічити усі нагороди та звання, які надбав пан Іван за своє життя.

Лапатанов Іван Федорович — член Вінницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України, стипендіат Вінницької обласної державної адмініністрації та обласної Ради в галузі культури і мистецтв, засновник та керівник народного художнього колективу-ансамблю танцю «Юність» Вінницького політехнічного технікуму.

Нині він на заслуженому відпочинку, проте його енергії та любові до життя можуть позаздрити навіть молоді люди. Завжди усміхнений та веселий, людяний. Лише такі відгуки та привітання сьогодні лунали на адресу Івана Федоровича.

Чекаємо на 100-річний ювілей нашого хореографа та бажаємо міцного здоров‘я та довгих радісних років життя.


Date   Опубліковано: 2022-10-04    Інші Виставки