Войнаровська Тетяна Віталіївна

Войнаровська Тетяна Віталіївна

Народилась 09 травня в м.Іллінці Вінницька область. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості України (2006 р.), майстер художньої вишивки. У 1979 році закінчила Київський художньо-промисловий технікум. Була направлена на роботу у Кишинів на завод «Електромашина» техніком-художником. З 1981 року працює в м.Бершаді художником оформлювачем  райпобуткомбінату, а з 1982 по 1992 рр. – вишивальницею на фабриці художніх виробів в м.Умані , потім переведена на посаду художника. В 1986 р. Т.Войнаровська поступає на навчання в Київський технологічний інститут легкої промисловості на заочний факультет швейного виробництва. З 1990 року Тетяна Віталіївна Войнаровська учасниця всеукраїнських республіканських та обласних виставок.  Майстриня протягом багатьох років працює в галузі художньої вишивки. Її твори привертають увагу глядачів своєю вишуканістю, яскравою колористикою, виразною декоративністю. Войнаровська успішно продовжує прадавні традиції народного мистецтва Поділля.

До високомистецьких творів Т.В.Войнаровської слід віднести : сорочку чоловічу «Чумачку», сорочку жіночу «Святкову», блузу жіночу «Подільську», рушники «Дерево життя», «Подільська каалочка», «Весільний» тощо.

Десятки творів майстрині – вишивальниці прикрашають багато державних закладів, а також знаходяться в музейних колекціях України, приватних збірках. Своєю творчістю майстриня збагатила орнаментальну базу художньої вишивки.
Інші Виставки