Обласна виставка образотворчого мистецтва "З Україною в серці" з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Обласна виставка образотворчого мистецтва

20 серпня 2021 року у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття обласної виставки образотворчого мистецтва „З Україною в серці”, з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Вже традиційно напередодні Дня Незалежності України в нашій Світлиці відкривається виставка народного мистецтва «З Україною в серці», яка в цьому році вплітається у вінок культурно-мистецьких заходів Всеукраїнської акції «Ти у мене єдина» до 30-річчя незалежності нашої держави.

Нинішня виставка «З Україною в серці» складається з картин живопису і народного малярства, декоративного розпису та з витинанок провідних майстрів Вінниччини. Всього представлено 45 робіт від 23 майстрів області та міста Вінниці. Зокрема, це неперевершені народні картинки заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука та Василя Слободянюка. Живописні пейзажі відомих вінницьких художників – Івана Грищука, Миколи Бондаря, Ігоря Зозулі, Олександра Пелешка, Павла Пшеничного, Володимира Купчишина, Ірини Кравченко, Людмили Бондар.

Тематичні високохудожні роботи з назвами «Неопалима купина», «Здолаємо московського супостата», «Ясне сонце в маминій долоні», «Не для війни синів і дочок ми ростили», «Пошли, Боже, літа многі нашій Україні» представив неперевершений майстер витинанки Дмитро Власійчук (м.Хмільник).

Прекрасні картинки декоративного розпису презентували Катерина Баланова і Наталія Луценко (м.Вінниця).

Вперше доєднались до участі в тематичній виставці живописці Анатолій Задворний, Валентина Матієнко, Ксенія Рідзіх, Галина Сотнікова, Марина Карабан, Оксана Висоцька, Ганна Шендирук (м.Вінниця), Наталя Юхимець (м.Козятин), Тамара Любімська (с.Сальниця Уланівської ОТГ), а також майстриня барельєфного ліплення Аліса Євстаф’єва (м.Хмільник).

Сподіваємось, що нинішня виставка «З Україною в серці» не залишить байдужими наших відвідувачів.


Date   Опубліковано: 2021-09-23    Інші Виставки