500 чоловік заспівали "Щедрик"

500 чоловік заспівали

Під час проведення  обласного  мистецького проекту «Співає Поділля Леонтовича» з нагоди 139 річниці від дня народження композитора-земляка  славетний "Щедрик"  - старовинна дохристиянська щедрівка в майстерному опрацюванні Леонтовича - кільканадцять разів звучала в різних інтерпретаціях та манері у виконанні колективів-учасників  заходу. А це були і професійні, і студентські, і дитячі, і кращі народні аматорські колективи Вінниччини. Тож "Щедрик" Леонтовича наскрізною темою прозвучав на фестивалі. 

Та справжнім величним заключним акордом мистецького проекту стало звучання «Щедрика» у виконанні всіх колективів-учасників та глядачів. У цій акції взяли участь 500 учасників хорових колективів та 300 глядачів, присутніх на заході. Це одна із перших наймасовіших акцій із вшанування 100-річчя першого професійного виконання "Щедрика".

Диригентом зведеного хору стала талановитий хормейстер і викладач Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича Ольга Бабошина.  Організатори проекту – управління культури і мистецтв облдержадміністрації та обласний центр народної творчості.Date   Опубліковано: 2016-12-26    Інші Виставки