Фольклорно-етнографічний ансамбль Бруслинівського СБК Літинського району

Фольклорно-етнографічний ансамбль Бруслинівського СБК Літинського району

          Заснований у 1975 році при Бруслинівському сільському клубі Марією Лаврентіївною. Має родинну династію. Спочатку до його складу входили члени сім’ї та родини. Співали  народні побутові та обрядові пісні, ігри, хороводи. За 46 років змінювався склад учасників, який постійно поповнюється новими виконавцями. Приходять навіть цілими родинами – Бельбас, Літвіненко, Малакові – син і дочка, Буран, два сини, Понад 20 років при колективі  працює дитячий фольклорний колектив. Діти з великим ентузіазмом долучаються до вивчення репертуару та беруть активну участь у масових заходах, які проводяться в селі, в районі і в області.

          Двічі учасники радіопередачі «Золоті ключі», телеконкурсу «Сонячні кларнети».Учасники І та ІІ Всеукраїнських  оглядів  народної творчості.

Всеукраїнських та обласних свят. Багаторазові учасники фольклорних свят в державному музеї народної архітектури і побуту України  в с. Пирогів, в Києві, де у 2013 році отримали диплом за І місце в показі весняного обряду «А вже весна, а вже красна».

Інші Виставки