Відкриття виставки декоративного розпису студії «Берегиня» викладач Наталія Луценко

Відкриття виставки декоративного розпису студії «Берегиня» викладач Наталія Луценко

21 червня у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття виставки декоративного розпису студії «Берегиня» викладач Наталія Луценко

Керівник студії «Берегиня» Луценко Наталія Іванівна народилася 15 січня 1978 року у місті Вінниці, де проживає і нині. Любов до малювання прищепили її ще в дитинстві. Після закінчення школи здобула професію швачки–вишивальниці у Вінницькому професійно-технічному училищі № 20. Пізніше закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, здобувши професію учителя молодших класів (2001 – 2006 рр.). Бажання творити красу своїми руками ніколи не залишало Наталію Іванівну, а ще їй подобається ділитись своїм талантом з дітьми. З листопада 2017 року вона працює керівником гуртків у Вінницькій обласній станції юних натуралістів.

На виставці представлені роботи учасників студії «Берегиня», а це: Валерія Поплавська, Аліна Остроус, Аліна Ковальчук, Олександра Звягінцева, Олена Веретюк, Каріна Пудрань, Ліза Коржова, Ахмед Вероніка, Вікторія Сатанівська, Ель Афі Маріам та робота викладача Наталії Луценко .

Експозиція нинішньої персональної виставки студії «Берегиня» складається з 35 робіт декоративного подільського розпису, на яких зображені вазони, квіти, птахи та різні комахи, що говорить про її любов до рідної землі і всього сущого.

Основою експозиції виставки є подільський розпис, в якому криється глибинна суть української душі . А в цілому ці роботи говорять про те, що в своїй творчості діти не зациклюються на жодній темі, техніці, кольоровій гамі. Вони демонструють нам свою творчу невгамовність в пошуках нового стилю, нового кольору і нового світосприйняття.


Date   Опубліковано: 2022-06-28    Інші Виставки