Різдвяне диво 2017

Різдвяне диво 2017

Сьогодні в Світлиці ОЦНТ відбулось відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Різдвяне диво”
Як завжди, у виставці взяли участь майстри народного малярства та живопису. Світлу радість Різдва Христового, сюжети з народного побуту та неповторні українські зимові пейзажі можна побачити на картинах Володимира Купчишина, Олександра Пелешка, Ірини Кравченко, Мар’яни Сілагіної, Катерини Лівандовської (м.Вінниця), Людмили Сорочинської (м.Могилів-Подільський), Олександра Шульганя (м.Погребище), Галини Доценко (смт Оратів), Тетяни Волошкевич (м.Немирів). А також юних художників - вихованців Арт-майстерні «Скриня», художнього відділу ДМШ №2 (м.Вінниця) та зразкових аматорськох студій - Клембівської ДМШ Ямпільського району і Могилів-Подільського МЦНТ.
Багаті уявою прекрасні роботи (малярство на склі і керамічна скульптура) представили студенти відділу образотворчого та тадекоративно-прикладного мистецтва Тульчинського училища культури. Різдвяну картинку декоративного розпису представили Сергій Бугай (с.Човновиця Оратівського району) та Інна Громова і Вікторія Ряба (м.Хмільник).
Експозицію виставки прикрашають витинанки Марії Гоцуляк, Оксани Городинської, Регіни Трейгер-Хохлової та Сергія Сивинюка (м.Могилів-Подільський), Анастасії Кільчицької та Світлани Дідик (м.Хмільник).
Гармонійно доповнюють експозицію виставки керамічні вироби – Тетяни Шпак (с.Бубнівка Гайсинського району), Людмили Філінської, Вікторії Ніколаєвої, Михайла Діденка та Людмили Бурдейної (м. Вінниця).
На виставці широко представлена флористика. Зокрема це роботи Наталі Бойко (м.Вінниця), Оксани Юрчак (смт.Тиврів), Миколи Плотнікова (смт.Теплик) та неперевершені картинки учасниць народної аматорської студії «Чарівниця» Підвисоцького СБК Оратівського району Ніни та Галини Співак.
Представили свої роботи і майстри різьби по дереву Юрій Дяченко (м.Гайсин) і Наталія Бондар (м.Вінниця)та майстер художнього випилювання Альберт Логінов (м.Вінниця).
Роботи ручної вишивки цього року представили Євдокія Чугунова, Ірина Савчук (м.Вінниця) та Юлія Михалко (м.Шаргород).
Оригінальні авторські роботи представили Ірина Шостак-Орлова (текстиль), Наталя Очеретна (гобелен) та Марина Верхова-Юрченко («Вертеп» з паперу). 
Довершують експозицію виставки солом’яні павучки, які виготовили – Ірина Савчук, Володимир Карпуша, Анастасія Фоміна та Регіна Трейгер. 
Всього на виставці «Різдвяне диво» представлено біля 200 робіт від 52 провідних та юних майстрів образотворчого тадекоративно-прикладного мистецтва. 
Виставка триватиме до 19 січня


Date   Опубліковано: 2017-12-19    Інші Виставки