Всеукраїнське свято сатири і гумору ім. Степана Руданського

Всеукраїнське свято сатири і гумору ім. Степана Руданського

16 січня у Хомутинцях традиційно відбулося святкування, яке розпочалося покладанням квітів до пам’ятника Степану Руданському та екскурсією до сільського музею поета-земляка. Також було відкрито меморіальну дошку пам’яті засновниці музею Степана Руданського Юлії Грош.

У святковому концерті, взяли участь народний аматорський театр сатири і гумору «Вінок Руданського» Хомутинецького СБК, колективи та окремі виконавці Калинівського РБК та гості з інших областей: гуморист Тарас Ровенко з Івано-Франківської області, вокальне тріо «Розмарин» з міста Києва, гумористичний дует «Язикаті Хвеськи» з м.Комсомольськ Полтавської області.

17 січня у Калинівці відбулися урочистості на центральній площі міста, яка тепер носить ім’я Степана Руданського. Тут розмістилися світлиці територіальних громад Калинівського району та майстри народного мистецтва з виставками власних  виробів.

З області на захід приїхало 15 майстрів. На святі було вручено літературно-мистецьку премію гумористу Бойку Олексію Михайловичу з          с. Пиків Калинівського району.

Почесні гості фестивалю: начальник управління культури і мистецтв Вінницької ОДА – Станіслав Городинський, директор обласного центру народної творчості – Тетяна Цвігун, народний депутат України, земляк – Олександр Домбровський, голова Калинівської районної ради – Василь Поліщук та інші.

У святковому концерті взяли участь всього  29 колективів та окремих виконавців. У святі також брали участь члени Вінницького куреня гумористів імені Степана Руданського на чолі з Леонідом Куцим.


Date   Опубліковано: 2016-01-16    Інші Виставки