XII обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно "Кінометр 2019"

XII обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно

                                          XII обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр 2019»

(29 листопада 2019 р., Тиврівський районий будинок культури, смт. Тиврів, Тиврівський район, Вінницька обл.)

Цього року аматорське кіномистецтво на обласному фетивалі-конкурсі представили 18 кіноаматорів та керівників народних аматорських кіностудій із Бершадського, Гайсинського, Калинівського, Тиврівського, Хмільницького, Чернівецького, Тростянецького,  Тульчинського районів області та міста Ладижина. Для учасників була представлена концертна програма за участю кращих творчих колективів Тиврівського РБК.

Переважна більшість учасників даного фестивалю-конкурсу представили документальні фільми.

За результатами журі конкурсу, серед представлених 23-х короткометражних фільмів отримали:

І місце:

Анастасія Довбуш «Вишиванка-твій генетичний код», Дарія Гонтарук «Останній лист», Сергій Вершило «Даруючи любов»,

ІІ місце:

Неля Богатир «Міжнародний фестиваль дерев’яної скульптури «Ладижинський гай-2019»», Інна Грушка «CHARLIE PUTH-BETTY BOOP», Максим Петлюхов «Маленькі Карпати»

ІІІ місце:

Наталія Яровенко «Від Щедрика до Carol of the Bells», Валерія Кужим та Михайло Лизак «Леонтович-арт-квартал», Юрій Іваніка «Нитка поєднала друзів»

Гран-прі отримали Дмитро Масіброда та Сергій Качмар (народна аматорська кіностудія "Поділля" Тульчинського РБК) за представлення ігрового кіно, сюрреалістична драма «Камера. Мотор… Трагедія». Також вони отримали грошову винагороду від Вінницького центру кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Всі учасники та переможці обласного фестивалю-конкурсу отримали дипломи управління культури і мистецтв облдержадміністрації з врученням пам’ятних сувенірів та друкованої продукції ВОЦНТ.

 


Date   Опубліковано: 2019-12-06    Інші Виставки