ІХ обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр-2016

ІХ обласний фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр-2016

          Аматорське кіномистецтво представили 13 кіноаматорів та керівників народних аматорських кіностудій  із міст Ладижина і Вінниці та Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Калинівського, Томашпільського, Тульчинського, Хмільницького, Тиврівського, Чечельницького, Тростяне-цького та Чернівецького районів.

       Переважна більшість учасників даного фестивалю-конкурсу представили фільми присвячені доленосним подіям в Україні,  учасникам АТО і волонтерам та Голодомору.

       За результатами журі конкурсу серед представлених 24 фільмів учасників фестивалю-конкурсу Гран-прі конкурсу  отримала Тетяна Макаревич із м.Ладижина за фільм «Це моє життя», І місце  Олександр Онищенко із м.Тульчина  - «Лялька з іменем…»  та Любов Завальнюк із м.Вінниці  -  «Іван Богун», ІІ місце –Юрій Іваніка із Чернівецького району - «Перший фестиваль молоді» і  Олександр Драч із м.Калинівки - «Голодомор і мор», ІІІ місце – Руслан Храновський із смт.Бершадь  - «Береги Василя Думанського», Віталій Ференц із с.Писарівки Калинівського - «Моє село» та Сергій Кочмар із м.Тульчина  -«З Україною у серці».

      Переможці конкурсу отримали Дипломи управління культури і мистецтв облдержадміністрації з врученням пам’ятних сувенірів.

  Нинішній фестиваль-конкурс засвідчив зростання майстерності кіноаматорів Вінниччини, подав надію на те, що в  недалекому майбутньому ідейно-художнє навантаження аматорського кіномистецтва ставатиме все різноманітнішим і цікавішим.


Date   Опубліковано: 2016-11-25    Інші Виставки