Бережанський СБК

Бережанський СБК

 Приміщення спеціально збудоване. Введене в експлуатацію у 1963 році.

      В закладі культури розміщено фойє,сільська бібліотека, бібліоміст, кімната гурткової роботи, кабінет директора сільського будинку культури,постійно діюча виставка села, зала урочистих подій та глядацька зала.

              Бережанський сільський будинок культури у 2014 році нагороджено грамотою відділу культури і туризму Калинівської районної державної адміністрації за зайняте ІІІ – є місце у районному фестивалі « Могутня Вкраїна в якій наша сила – це геній Шевченко, він нації крила » присвяченого  200 – річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

В 2013 - 2016 році за сприянням депутата обласної Ради, голови Калинівської районної Ради, Поліщука Василя Кіндратовича  та депутата Верховної Ради України Юрчишина  Петра Васильовича було проведено капітальний ремонт закладу культури  та упорядкування приклубної території. 

Бережанський  сільський будинок культури щорічно приймає участь в районному огляді – конкурсі сучасного дизайну та облаштування прилеглих територій закладів культури району . В 2014 році заклад культури був нагороджений грамотою за заняте  І – е місце. В 2015 році отримав диплом за зайняте ІІ – е місце в номінації «постійне оновлення дизайну», а в 2016 році посів почесне I – е місце. 

Директор - Колесник Наталія Григорівна. Працює на посаді  із червня місяця 2001 року. За період роботи проявила себе як творчий,  висококваліфікований спеціаліст, вмілий організатор, вихователь молодого покоління. До своїх посадових обов’язків ставиться сумлінно і відповідально. 
Інші Виставки