Виставка „З Україною в серці”

Виставка „З Україною в серці”

16 серпня в Світлиці ОЦНТ відкрилась виставка „З Україною в серці”, присвячена 27-ій річниці Незалежності України.

Основою експозиції нинішньої виставки є картини майстрів живопису та народного малярства – учасників обласного пленеру народного малярства – Івана Горобчука та Василя Слободянюка (м.Вінниця), Тетяни Філь (м.Липовець), Олександра Свіргуна (смт.Стрижавка Вінницткого р-ну), Віктора Крижанівського (с.Клембівка Ямпільського р-ну), Олександра Шульганя та Василя Степанюка (м.Погребище). Також взяли участь художники - Іван Грищук, Мар’яна Сілагіна і Микола Бондар (м.Вінниця), Микола Загородній та Михайло Громов (м.Хмільник), Ярослав Чижевський (м.Теплик). 
Крім живопису на виставку презентували свої роботи: майстри декоративного розпису Ірина Угринчук і Тетяна Рихліцька (м.Вінниця); майстриня флористики Ніна Співак (с.Підвисоке Оратівського р-ну); майстриня витинанки Ліна Концевич (м.Вінниця); вишивальниці – Яна Бутріна, Ірина Корнієнко (смт.Крижопіль) та Галина Данилюк, Ірина Савчук (м.Вінниця). Також в експозиції виставки представлена лялька-мотанка від Любові Войтюк (м.Хмільник) та аплікація з солоного тіста Ірини Мазник (смт.Крижопіль).
Всього на виставку, з нагоди 27-ї річниці незалежності України, презентували свої роботи 22 майстри та художники з різних куточків нашої області. В експозиції виставки представлено понад 60 творів.
Виставка триватиме до 8 вересня


Date   Опубліковано: 2018-08-17    Інші Виставки