Обласна вистака образотворчого мистецтва "З Україною в серці"

Обласна вистака образотворчого мистецтва

15 серпня о 14.00 у Світлиці  ОЦНТ відбудеться відкриття традиційної виставки народного мистецтва з нагоди відзначення                                                                         28-ій річниці Незалежності України.   

 

На нинішню виставку свої роботи представили провідні майстри  Вінниччини. Основу експозиції виставки складають роботи майстрів живопису та народного малярства, зокрема це картини – заслуженого діяча мистецтв України Федора Панчука (с.Пеньківка Липовецького р-ну), заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука та Василя Слободянюка. Також представили свої картини Іван Грищук, Ігор Зозуля, Павло Пшеничний та Микола Бондар (м.Вінниця), Михайло Громов та Микола Загородній (м.Хмільник), Олександр Шульгань (м.Погребище), Оксана Городянська і Людмила Сорочинська (м.Могилів-Подільський).

Також на виставці традиційно  представлені роботи з обласного пленеру художників що проходив в с.Гопчиці Погребищенського району. Олександр Пелешко м. Вінниця «Дорога на Чагор», Василя Слободянюка м. Вінниця «Пісня», Тетяна Філь м.Липовець «Бабця Фрося».

Крім картин на виставці представлені прекрасні  роботи – гончарів Тетяни Шпак (с.Бубнівка Гайсинського р-ну) та Михайла Діденка (м.Вінниця); різьбярів Юрія Дяченка (м.Гайсин)  і  Володимира Купчишина (м.Вінниця), вишивальниці Галини Данилюк та витинанкарки Ліни Концевич (м.Вінниця).

Всі ці талановиті митці дарують подолянам на День Незалежності України не тільки прекрасні враження від своїх робіт, але й свою  душу, свій талант, свою безмежну любов до рідної землі.

 

 

Експозицію виставки створили:

  •  Сергій Бугай, провідний методист з виставкової діяльності ОЦНТ; 
  •  Олександр Барнасюк, провідний методист з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ОЦНТ

 

У програмі відкриття виставки:

 

Виступи:

             – Цвігун Тетяна Омелянівна, директор ОЦНТ, заслуженого працівника культури України;

             – майстри народної творчості та художники м.Вінниці

 

Концертна програма

 народний аматорський ансамбль української пісні «Водограй»  Гавришівського СБК Вінницького району (керівник Людмила Руденька);

 автор  і виконавиця власних пісень Зоя Красуляк;

 

Ведуча відкриття виставки – Любов Гричанюк, заввідділом народної творчості та аматорського мистецтва ОЦНТ, заслужений працівник культури України.

 

 

Виставка   працюватиме  до  30 серпня  2019 року.

 


Date   Опубліковано: 2019-08-15    Інші Виставки