Обласний фестиваль авторської пісні "Вклонімось матері"

Обласний фестиваль авторської пісні

6 липня 2019 року в селі Долиняни Мурованокуриловецького району відбувся обласний фестиваль авторської пісні «Вклонімось матері» (Авторський проект народного артиста України Станіслава Городинського).  

У фестивалі взяли участь 18 колективів та солістів з області та України, серед яких: народна артистка України Надія Шестак, заслужені артисти України Ігор Юрковський та Олексій Ричко, вокальне тріо «Оберіг» Вінницької обласної філармонії, Михайло Мода, Юрій Грицюк , вокальний дует «Крила» з Полтави. Також брали участь колективи та солістів з Мурованокуриловецького району.

Фестиваль  відбувся за підтримки обласного управління культури і мистецтв, обласного центру народної творчості та відділу культури і туризму Мурованокуриловецької райдержадміністрації.

На гостину до села вже другий рік поспіль саме на святкування фестивалю з’їжджаються з усіх куточків родичі, щоб зустрітися і погостити на рідній землі. Фестиваль збирає друзів, на нього запрошують відомих людей, які народилися в Долинянах.

Територіальні громади Мурованокуриловеччини представляли святкові «Світлиці» з виставками хлібів та виробів народних умільців своїх громад. На території біля клубу розмістилося 24 світлиці!

В рамках фестивалю відбулося і районне свято Івана Купайла.

 

 

 


Date   Опубліковано: 2019-07-22    Інші Виставки