ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс автентичних колективів на приз Гната Танцюри

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс автентичних колективів на приз Гната Танцюри

Всеукраїнський фестиваль-конкурс автентичних колективів на приз Гната Танцюри започаткований у червні 2001 року до 100-річчя від дня народження знаного подільського фольклориста, етнографа і краєзнавця Гната Трохимовича Танцюри.  Проводиться фестиваль-конкурс в м.Вінниці та на його батьківщині в селі Зятківцях Гайсинського району та м. Гайсині, з періодичністю - раз в п’ять років.

           Метою проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу автентичних колективів на приз Гната Танцюри є збереження та відродження багатовікової спадщини українського фольклору, виявлення фольклорних та фольклорно-етнографічних колективів і окремих  виконавців, які є носіями народнопісенної творчості, а також сприяння подальшому вивченню творчої спадщини Гната Танцюри, джерел автентичного фольклору в піснях, народному музикуванні, дійстві, костюмах, етнографічній атрибутиці тощо.

На ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі автентичних колективів на приз Г.Танцюри відбувся перегляд конкурсної програми, де самобутнє народне мистецтво рідного краю демонстрували 36 фольклорно-етнографічних колективів, 13 окремих виконавців Вінницької області та 10 колективів з областей України (Хмельницька, Житомирська, Волинська, Черкаська, Івано-Франквівська, Чернігівська, Кіровоградська, Чернівецька).

Всього учасників  ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу автентичних колективів на приз Г.Танцюри було 46 колективів і 19 окремих виконавців.

Переможці  IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

автентичних колективів на приз Г.Танцюри

 

Гран-Прі (Приз Гната Танцюри)Народний аматорський фольклорний ансамбль «Калинова родина» Кантакузівського СБК Драбівського району Черкаської області (керівник Ніна Петреченко)

Обласний Перехідний приз ім. Гната Танцюри
Народний аматорський фольклорний театр «Господині» Красненьківського СБК Іллінецького району (керівник Ніна Метельська)

Номінація «Пісенні фольклорні колективи»

І місце
1. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Марічка» Животівського СБК Оратівського району Вінницької області (керівник Марія Жук)

2. Народний аматорський фольклорний колектив «Бовсунівські бабусі» Бовсунівського СБК Лугинського району Житомирської області (керівник Марія Карповець)

ІІ місце

 1. Народний аматорський фольклорний колектив Сербанівського сільського клубу-бібліотеки Хмільницького району Вінницької області (керівник Ганна Козак)

2.  Народний аматорський фольклорний ансамбль «Чопова криниця»    Гущинецького СБК   Калинівського району Вінницької області (керівник  Олена Богомолюк) 

3. Народний аматорський фольклорний колектив «Калина» Кудіївецького СБК Жмеринського району Вінницької області (керівник Костянтин Слободянюк)

4.    Народний аматорський фольклорний колектив  «Рідня» Гайсинського РБК Вінницької області (керівник Лідія Горошко)

5.    Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Церенкуца» КУ «Клуб села Маршинці» Новоселицького району Чернівецької  області (керівник Аурелія Бордіян)

6.     Зразковий аматорський фольклорний гурт «Родовід» Антонінської ДМШ Красилівського району Хмельницької області (керівник Тетяна Підберезна)       

ІІІ місце
1. Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Орлівського СК Теплицького району Вінницької області (керівник Оксана Чернега)

2. Народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Бирлівського СБК Бершадського району Вінницької області (керівник Юрій Уманський) 
3. Народний аматорський фольклорний ансамбль «Толока» Ківерцівського РБК ім.М.П.Ковальова Волинської області (керівник Інна Левченко)


Номінація «Обрядові колективи»

І місце
1.Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Брикса» Бохоницького СБК Вінницького району Вінницької області (керівник Лілія Коваль)

ІІ місце

Народний аматорський фольклорний театр «Господині» та зразковий фольклорно-етнографічний колектив «Самоцвіти» Красненьківського СБК Іллінецького району Вінницької області (керівник Ніна Метельська)

ІІІ місце

Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Борщівчанка» Борщівецького СБК Могилів-Подільського району Вінницької області (керівник Світлана Андрусь)

 

Номінація «Сучасні фольклористичні гурти»

І місце

1. "Етномайстерня "Коло", м.Вінниця

2. Автентичний фольклорний гурт «Ексампейя» Соколівського СБК Кіровоградського району Кіровоградської області (керівник Едуард Дикаренко)

ІІ місце
1. Фольклорний гурт «Мокоша» Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича (керівник Юлія Васюк)

2. Зразковий аматорський фольклорний колектив «Зозулята» Гайсинської ДМШ Вінницької області (керівник Олеся Грабовська)

3. Народний ансамбль козацької пісні Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Михайла Грушевського Вінницької області (керівник Наталія Сошинська)

ІІІ місце

1. Зразковий аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Дивоцвіт» Гніванської дитячої музичної школи Тиврівського району Вінницької області (керівник, заслужений працівник культури України Тамара Гуцал)


2. Зразковий аматорський фольклорний колектив «Джерельце» Барської дитячої музичної школи Вінницької області (керівник Лілія Кібітлевська)

3. Народний аматорський фольклорний гурт «Подільські музики» Вінницького РБК Вінницької області (керівник Павло Пісковий)

Номінація «Сольний народний спів»

І місце
1. Богдана Капкан, м. Гайсин, Вінницька область

2. Марія Бовсуновська, с.Бовсуни, Лугинський район, Житомирська область 
ІІ місце 
1. Леся Ватаг с.Озаринці, Бердичівський район, Житомирська область

ІІІ місце
1. Інна Левченко, м.Ківерці, Волинська область

Більше фото 

 






Date   Опубліковано: 2016-06-15    



Інші Виставки