Обласний мистецький проект "Театр на городі"

Обласний мистецький проект

            14 липня 2019 року у с. Правилівка Оратівського району відбувся обласний мистецький захід, що проходив в «Театрі на городі» (мистецький проект заслуженого журналіста України Ганни Секрет) 
            Свої таланти глядачам дарували народні артисти України, Станіслав Городинський ; заслужені артисти України Лідія Остапчук і Галина Король, Марія Червоній і Олексій Ричко, співак і композитор легендарного білоруського гуту «Сябри» Олесь Коляда, заслужений діяч естрадного мистецтва України Юрій Грицюк, Михайло Мода. 
           В проекті взяли участь учасники та фіналісти всеукраїнських телепроектів «Голос країни» та «Голос діти» : Олександр Онуфрійчук, Лідія Горошко, Влада Смаляна.
         Свою пісенну творчість дарували співаки Раїса Поштар, Володимир Полторацький, Олексій Задирако та вокальні ансамблі з багатьох регіонів України. В заході взяли участь біля 40 колективів.
         В рамках мистецького проекту відбулася презентація книги Ганни Секрет «Золота скриня дивоцвітів», яку автор присвятила всім тим хто любить свою землю, Україну, батьківську та материнську пісню, в кого у пошані чесне слово і не продажна совість.


Date   Опубліковано: 2019-07-17    Інші Виставки