Фольклорний ансамбль «Рогізяночка» Рогізківського СБК

Фольклорний ансамбль   «Рогізяночка» Рогізківського СБК

Народний аматорський фольклорний ансамбль   «Рогізяночка» Рогізківського СБК Чечельницького району,

керівник Натолочна Світлана Михайлівна

         Створений у 1995 році з ініціативи директора сільського будинку культури Світлани Натолочної, яка і сьогодні очолює колектив. У 2012 році йому було присвоєно звання «народний аматорський».

         Ансамбль «Рогізяночка» - активний учасник районних культурно-мистецьких заходів. У 2013 році брав  активну участь у проведенні районного семінару-практикуму з фольклору. На районному святі до Дня Незалежності у 2015 році колектив проводив майстер-клас з вивчення старовинних танців з дітьми, цим самим передаючи свою майстерність молодому поколінню.

         «Рогізяночка»  -  неодноразовий  учасник в обласних культурно-мистецьких заходів, а саме: святах  фольклору ім.Г.Танцюри (с. Зятківці 2009 р., 2014 р.), обласному фестивалі «Скарби Поділля»  до Дня Незалежності України (м. Вінниця, 2011 р.).

              Репертуар ансамблю великий і різноманітний. Це  обрядові пісні (колядки, щедрівки, купальські, обжинкові) та соціально-побутові. Але найбільше глядача захоплюють народні побутові танці у виконанні «Рогізяночки». Зберігає ансамбль і рідкісний старовинний одяг своєї місцевості.

Інші Виставки