Виставка гончарного мистецтва Ольги ЦИБУЛІ

Виставка гончарного мистецтва Ольги ЦИБУЛІ

23 листопада 2018 року у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття першої персональної виставки гончарного мистецтва майстрині з Вороновиці Ольги ЦИБУЛІ.

Серед всіх молодих майстрів Ольга Цибуля вирізняється не тільки неймовірним талантом, а й великою працелюбністю і є учасницею багатьох обласних пленерів (села Бубнівка, Буша, Жорнище) тематичних обласних виставок («Різдвяне диво» , «Великодня писанка», «Подільська народна іграшка», щорічна обласна виставка образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та ін.) та фестивалів-конкурсів
• _переможниця “ГончАРТпленеру” у Косові в 2016 р І місце у номінації тематичне панно на основі гончарних форм “Єднаймося”._
• перможниця обласного IV молодіжного бієнале традиційних українських ремесел у номінації “Традиції і сучасність гончарства” 2015р.
Також Оля є Дипломантом Всеукраїнського фестивалю народних ремесел «Подільські товтри» смт. Крижопіль (2017р.)
Свою першу персональну виставку Ольга Цибуля назвала «Народження форми», що обумовлює поняття – поєднання традицій гончарства з сучасністю. 
В експозиції виставки презентується біля 100 керамічних робіт серед яких є і традиційні флянровані вироби ( миски, полумиски, чашки, горщики) та сучасна кераміка з дотриманням традиційного гончарства (вази, бутилі, миски, чашки і світильники).

Виставка працюватиме до 17 грудня 2018 року


Date   Опубліковано: 2018-11-26    Інші Виставки