Виставка образотворчого мистецтва "З Україною в серці"

Виставка образотворчого мистецтва

15 серпня о 14.00 у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття традиційної виставки народного мистецтва з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

На нинішню виставку свої роботи представили провідні майстри Вінниччини. Основу експозиції виставки складають роботи майстрів живопису та народного малярства, зокрема це картини – заслуженого діяча мистецтв України Федора Панчука (с.Пеньківка Липовецького р-ну), заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука та Василя Слободянюка. Також представили свої картини Іван Грищук, Ігор Зозуля, Павло Пшеничний та Микола Бондар (м.Вінниця), Михайло Громов та Микола Загородній (м.Хмільник), Олександр Шульгань (м.Погребище), Оксана Городянська і Людмила Сорочинська (м.Могилів-Подільський). 
Також на виставці традиційно представлені роботи з обласного пленеру художників що проходив в с.Гопчиці Погребищенського району. Олександр Пелешко м. Вінниця «Дорога на Чагор», Василя Слободянюка м. Вінниця «Пісня», Тетяна Філь м.Липовець «Бабця Фрося». 
Крім картин на виставці представлені прекрасні роботи – гончарів Тетяни Шпак (с.Бубнівка Гайсинського р-ну) та Михайла Діденка (м.Вінниця); різьбярів Юрія Дяченка (м.Гайсин) і Володимира Купчишина (м.Вінниця), вишивальниці Галини Данилюк та витинанкарки Ліни Концевич (м.Вінниця).
Всі ці талановиті митці дарують подолянам на День Незалежності України не тільки прекрасні враження від своїх робіт, але й свою душу, свій талант, свою безмежну любов до рідної землі.


Date   Опубліковано: 2019-08-20    Інші Виставки