Виставка Тетяни Рихліцької «Колиска моя яворова»

Виставка Тетяни Рихліцької «Колиска моя яворова»

1 червня 2018 року до Міжнародного дня захисту дітей в Світлиці ОЦНТ відбулось відкриття персональної виставки «Колиска моя яворова» майстрині декоративного розпису, вишивки і дитячої іграшки Тетяни Рихліцької 
Тетяна Юріївна Рихліцька народилась 18 червня 1979 року в смт. Кельменці Чернівецької області. Народною творчістю стала займатись ще в дитинстві. Вже в своїх 11 років Таня поступила до школи традиційного народного мистецтва на художню вишивку (с.Самчики на Хмельниччині). 
З 1994 року Тетяна Рихліцька є активною учасницею виставок народного мистецтва. Зокрема в 14 років вона була учасницею Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю традиційних народних художніх промислів (м.Дніпропетровськ). 
Переїхавши до м.Вінниці, вже в дорослому віці Тетяна захопилася декоративним розписом, майстерності якого навчалася в талановитої майстрині та педагога Ірини Угринчук. В той же час Рихліцька Т.Ю. навчалася у Вінницькому державному технічному університеті за спеціальністю "Менеджмент організацій зовнішньоекономічних відносин". Разом з тим майстриня не переставала удосконалювати свою майстерність в ручній вишивці, брала уроки з вишивки у Петренко Олени Володимирівни. 
Другу вищу освіту за кваліфікацією «магістр культурології, викладач культурологічних дисциплін за спеціальністю культурологія» Тетяна Юріївна здобула в Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса, який закінчила з відзнакою у 2017 році. 
Будучи залюбленою в декоративний розпис і вишивку, Тетяна Рихліцька весь свій вільний час використовує для творчості і активно бере участь в обласних та всеукраїнських виставках образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, є постійною учасницею фестивалю "VinArtFest".
У творчому доробку майстрині нараховується більше 250 робіт, з вишивки та декоративного розпису. Її роботи знаходяться у приватних колекціях в багатьох країнах Європи, в США та Канаді.
На своїй нинішній персональній виставці Тетяна Юріївна презентує вишиті роботи (жіночі, чоловічі і дитячі сорочки та рушники, вишиті в техніках - качалкова гладь, низь, мережка), а також різні побутові речі з дерева, розписані прекрасним декоративним розписом (дитяча колиска, столики, іграшки, скриньки та картини – тарелі).
Всього в експозиції виставки «Колиска моя яворова», присвяченій Міжнародному дню захисту дітей представлено 119 робіт.
Виставка працюватиме до 22 червня 2018 року


Date   Опубліковано: 2018-06-04    Інші Виставки