Персональна виставка Івана Горобчука

Персональна виставка Івана Горобчука

Запрошуємо відвідати персональну виставку „Серцю рідні краєвиди"
заслуженого майстра народної творчості України Івана Горобчука

22 січня 2019 року о 15.00 у Світлиці ОЦНТ відбулося відкриття персональної виставки живопису вінницького художника, заслуженого майстра народної творчості України Івана Горобчука

Горобчук Іван Іванович народився 17 грудня 1957 року в селі Мончині Погребищенського району Вінницької області. Голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Знаний майстер народного малярства і живопису постійно знаходиться у творчому пошуку і вже останніх 20 років потужно працює в різних тематичних напрямках, створюючи цілі цикли картин. Шанувальники творчості Івана Горобчука пам’ятають його персональні виставки в нашій Світлиці:«За покликом серця» (2007р.); «Духовність і митець» (2008 р.); «Козак Мамай» (2009); «Іконопис з майстерні Івана Горобчука» (2010 р.); «Художник і образ» (2012 р.); «Митця народного духовної святині» (2013 р.); «Роде мій подільський» (2014 р.), «Духовний світ митця» (2018р.).
Взагалі на рахунку Івана Горобчука, який вирізняється великим працелюбством, це вже 30 персональна виставка. Наполегливо працюючи на ниві образотворчого мистецтва вже більше 37 років, Іван Іванович має у своєму творчому доробку понад 2500 картин, які, крім персональних, презентувались на міжнародних, всеукраїнських та обласних виставках. Його роботи, виконані в техніках народного малярства та живопису насичені світлою радістю доброти людської, зберігаються в музеях і приватних колекціях.
Також Іван Іванович є активним учасником художніх пленерів тому й на виставці представлені його пейзажі із Закарпаття. 
Нинішня персональна виставка Івана Горобчука відрізняється від інших вона складається з 37 живописних картин. Це пейзажі його рідного краю, його малої батьківщини, що у селі Мончин Погребищенського району зокрема це такі роботи, як: «Подвір’я баби Марійки», «Зимовий краєвид», «Хата баби Дуні», «Чотири пори року», «Осінній краєвид с. Мончин», «Весняні грози», «Краєвид Глибокого яру», «На околиці», «Осінь» та інші).
Пейзажі написані протягом кількох останніх років. З усього видно, що роботою над ними митець згадує своє дитинство та юність котра проходила у рідному селі. А ще ці роботи говорять про те, що Іван Горобчук в своїй творчості не зациклюється на жодній темі, на жодній техніці, на жодній кольоровій гамі. Художник кожен раз демонструє нам свою творчу невгамовність в пошуках нового стилю, нового кольору і нового світосприйняття.

Виставка працюватиме до 07 лютого 2019 року.


Date   Опубліковано: 2019-01-23    Інші Виставки