Співак Ніна Сергіївна народилась 8 жовтня 1941 року в селі Підвисоке Оратівського району. Життя Ніни Сергіївни поділене на три періоди - спочатку в селі, потім в Мурманську (Росія), і згодом знову в рідному Підвисокому.
За професією Ніна Сергіївна - бухгалтер, її трудова діяльність пройшла в Мурманську. Саме там, у вільний від роботи час, вона разом з молодшою сестрою Лідією займалась в гуртку флористики при Мурманському краєзнавчому музеї (1986-1991 рр.). Захопившись цим дивовижним видом декоративного мистецтва, сестри досконало вивчили всі тонкощі техніки роботи з природними матеріалами та безмежно закохались в цю кропітку, але таку прекрасну справу.
Щороку у відпустку сестри разом зі своїми дітьми, приїздили в своє рідне село на Вінниччині, яке любили всім серцем. Тож коли пішли на заслужений відпочинок в 1992 році - повернулись на свою батьківщину в село.
Любов до природи, до рідного краю та захоплення флористикою спонукали Ніну Сергіївну навчати цього незвичного виду мистецтва своїх односельців. Так, наприкінці 1993 року, на добровільних засадах, майстриня організувала клуб флористики «Чарівниця», який спочатку діяв у формі вечорниць.
Влітку та восени учасниці заготовляли матеріали для роботи, а взимку та весною, щопонеділка, ввечері збирались по черзі у кожної вдома і творили диво-картини, співаючи пісень.
В 1999 році учасники, клубу «Чарівниця» презентували 130 картин на виставні в районному центрі. В тому ж році вже студія флористики «Чарівниця» під керівництвом Ніни Співак стала працювати при Підвисоцькому СБК і була удостоєна почесного звання «народна аматорська».
Всі ці роки з невичерпним творчим натхненням Ніна Сергіївна навчає прекрасного мистецтва учасниць студії і одночасно вдосконалює свою майстерність. При створенні своїх чудових картин, майстриня використовує пелюстки квітів, листя та кори дерев, корінці трав, соломку, мох, лушпиння часнику і цибулі, банана та ківі, а також листя кукурудзи, моркву, редьку, буряк та інші природні матеріали, що в руках талановитої майстрині стають витворами мистецтва, Сюжетами її творів є одвічна краса природи рідного краю, героїчне минуле нашого народу, український побут.
В доробку майстрині нараховується біля 300 флористичних творів. Її роботи постійно презентуються на всеукраїнських, обласних та районних виставках, зачаровуючи шанувальників народного мистецтва неповторністю сюжетів, природною яскравістю кольорів, витонченістю та правдивістю зображення.