Обласна виставка образотворчого мистецтва "З Україною в серці" з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України

Обласна виставка образотворчого мистецтва

22.08.2022 року у Світлиці ОЦНТ відбулося ONLINE відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва «З Україною в серці»

В цьому році відзначення Дня незалежності України відбувається  в період воєнного часу, що обмежує нас щодо проведення масових мистецьких заходів. Отож нинішня традиційна виставка «З Україною в серці» є єдиним обласним культурно-мистецьким заходом з нагоди святкування 31-ї річниці Незалежності України.

Переповнені любов’ю до своєї землі і великим прагненням Перемоги українського народу у важкій боротьбі за свою незалежність,  майстри Вінниччини з різних видів народного мистецтва поспішили представити на виставку свої роботи.

  Всього на виставці представлено понад 50 робіт від 23-х майстрів з територіальних громад області та міста Вінниці. Основу експозиції виставки складають роботи майстрів живопису та народного малярства. Зокрема це неперевершені народні картинки заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука (картина «Не спи, козаче») та Василя Слободянюка (картини «Україна» і «Перемога – за Україною!»). Також представлені чудові живописні картини вінницьких художників  «Стіна» Миколи Бондара;   «Спас» Людмили Бондар; «Ангел – Захисник» Валентини Матієнко; «Маків цвіт» Ірини Кравченко; «Світанок» та «Я Богу помолюся» Олени Разанцевої; «Мамай» Сергія Бугая; «Настрій літа» Віталія Пітика; «Мамина хата» Надії Дмитренко; «Мамині пироги» Марини Карабан; «Лише вона» Надії Карабан та «Осінній нотюрморт» Тамари Колесник з Іллінців.

Крім живопису на нинішній виставці представлені прекрасні нові роботи декоративного розпису Наталії Луценко, Тетяни Рихліцької  та Сергія Бугая. 

Майстри гончарного мистецтва Михайло Діденко (м.Вінниця) та Сергій і Світлана Погонці (с.Крищинці Тульчинської ТГ) презентують свої  новостворені  неперевершені керамічні вироби.

Довершують експозицію виставки «З Україною в серці»  текстильні роботи Оксани Ільченко, Галини Чекіної та Ірини Шостак-Орлової (м.Вінниця). А також з обереговою орнаментикою вишиті рушники Оксани Безрученко та Людмили Голови (м.Вінниця).

Ми пропонуємо всім небайдужим переглянути експозицію виставки у форматі  он-лайн і хай на День Незалежності України вам подарують прекрасні враження і необмежену духовну силу всі ці роботи, адже не залежно від техніки і виду народного мистецтва автори вклали в їх створення свою душу і безмежну любов до України


Date   Опубліковано: 2022-10-04    Інші Виставки