Обласна виставка народного мистецтва "Різдвяне диво"

Обласна виставка народного мистецтва

У виставковій Світлиці ОЦНТ 19 грудня 2019 року о 13.00 відбулося відкриття традиційної обласної виставки народного мистецтва "Різдвяне диво" на різдвяну тематику майстрів Вінниччини


Скороплинно минув рік, і ось знову, напередодні новорічно-різдвяних свят, ми відкриваємо нашу традиційну виставку народного мистецтва „Різдвяне диво”. І знову є гарна нагода у майстрів - зустрітися напередодні Нового року та привітати один одного з новорічно-різдвяними святами.
За традицією у виставці „Різдвяне диво» беруть участь як добре відомі майстри Вінниччини, так і талановита молодь. Світлу радість Різдва Христового, сюжети з народного побуту та неповторні українські зимові пейзажі перенесли на свої картини майстри народного малярства та живопису: Іван Горобчук, Володимир Купчишин, Олександр Пелешко, Павло Пшеничний, Валентина Матієнко (м.Вінниця); Олександр Шульгань (м.Погребище); Людмила Сорочинська (м.Могилів-Подільський); Сергій Ткачук (м.Тульчин); Олександра Мельник, Надія Підгорна і Тетяна Клімченко (м.Бар). А також юні художниці: Дарія Войціцька, Вікторія Соколю та Світлана Дідик (Хмільницька ДШМ, викладач Інна Громова); Тетяна Марчук, Аніта Кириченко (Вінницька ДМШ №2, викладач Марина Юрченко).
Чільне місце в експозиції виставки зайняли керамічні ікони Вікторії Ніколаєвої, витинанки Ліни Концевич (м.Вінниця), Дмитра Власійчука та Дарії Іванової (м.Хмільник), а також різьблені роботи Юрія Дяченка (м.Гайсин).
Гармонійно влились в експозицію казкові флористичні картинки Ніни Співак (с.Підвисоке Оратівського району), роботи художнього випилювання Альберта Логінова та декоративного розпису Тетяни Рихліцької, Наталії Луценко і текстильні іграшки Тамари Вовчарук (м.Вінниця)
В цьому році представила свої вишукані згарди з бісеру Оксана Безрученко. Різдвяної традиційної довершеності додають народні різдвяні прикраси Ірини Савчук (м.Вінниця), казковий Вертеп учнів Вінницької ДМШ №2 та роботи барельєфного живопису Лариси Єстаф’євої (м.Хмільник).
Всього на нинішню виставку представили свої роботи понад 30 народних умільців, в тому числі діти і молодь Вінниччини. Всього представлено понад 100 робіт.
На відкритті виставки віншуватимуть майстрів і співатимуть колядки учасники зразкового аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Дивоцвіт» Гніванської ДМШ (керівник – заслужений працівник культури України Тамара Гуцал)

Виставка працюватиме до 19 січня 2020 року


Date   Опубліковано: 2019-12-19    Інші Виставки