ІІІ Обласний фестиваль авторської пісні "Вклонімось матері"

ІІІ Обласний фестиваль авторської пісні

10 липня 2021 року в селі Долиняни Мурованокуриловецької селищної ради проводився ІІІ обласний фестиваль авторської пісні «Вклонімось матері».

Фестиваль було започатковано у 2018 році. Це мистецький проект народного артиста України Станіслава Городинського, який народився в селі Долиняни.Тут від матері він перейняв любов до пісень.

У фестивалі взяли участь 28 солістів, дуетів, тріо та колективів.

Гостями фестивалю були відомі на Вінниччині та в Україні народний артист України Микола Янченко, заслужені артисти України Ігор Юрковський та Олексій Ричко, Наталя Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон», Фольклорний гурт «Подільські музики», Театр пісні «Любисток» та інші колективи, автори та виконавці пісень.

Звучали авторські пісні на музику Станіслава Городинського, Миколи Янченка, Ігоря Юрковського, Олексія Ричка, Павла Піскового та інших композиторів.

Учасники фестивалю нагороджені дипломами за участь у фестивалі. Організаторам фестивалю вручено Подяки.

В рамках фестивалю відбувся і симпозіум майстрів народного малярства «Мальована хата». В симпозіумі взяли участь 11 художників. З Вінницької, Хмельницької, Черкаської, Херсонської областей. Впродовж тижня з 5 по 10 липня вони розмалювали в кращих національних традиціях 35 об’єктів, а це: сільські хати, клуні, будинок культури, та інші.Їх також нагороджено Дипломами та вручено стипендії.

Пісні лунали впродовж кількох годин – веселі та ліричні, іскристі і запальні, присвячені матері, рідній землі, коханню… Підспівували і танцювали всі гості та учасники фестивалю, , насолоджувались, відпочивали, слухали, раділи. І вже пізно увечері розходились по домівках та роз’їжджалися по навколишніх селах і районах, сподіваючись, що наступного року знову всі зустрінуться в Долинянах на святі «Вклонімось матері»


Date   Опубліковано: 2021-08-16    Інші Виставки