Творча зустріч з Світланою Баламут-Осоховською

Творча зустріч з Світланою Баламут-Осоховською

11.05.2023 року у Світлиці ОЦНТ відбулася творча зустріч з Світланою Баламут-Осоховською

Культурно-мистецький проект «Працівники культури – особливі», започаткований нині Обласним центром народної творчості, має на меті розкриття для широкого загалу обдарованих особистостей, що їх, зазвичай, найбільше саме в галузі культури. Своїм натхненням, активною творчою діяльністю, неабиякими організаторськими здібностями та громадянською позицією, ці люди входять в культурний простір з новими ідеями, запалюючи всіх енергією творення, патріотизмом, мобілізуючою силою, такою потрібною в тривожному сьогоденні. В цій когорті – і Світлана Баламут, що заявила про себе, як поетеса і прозаїк, одна з найактивніших працівників культури на теренах Вінниччини.

Світлана Юхимівна Баламут-Осоховська народилася 21 липня 1971 року в селищі Тростянець на Вінниччині. Закінчила Тульчинське училище культури. Нині працює директором Центру культури та дозвілля Тростянецької селищної ради. Громадська діячка, волонтер. Призер та лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. З 2020 року - член спілки слов’янських письменників України. Її поетичні та прозові твори друкувались в журналах, часописах, альманахах та антологіях – «Вінницький край», «Русалка Дністровая», «Сучасна новелістика та лірика України» та інших. Її вірші звучали в літературних передачах обласного радіо та телебачення.

Світлана Юхимівна – організатор та модератор фестивалів «Сто слів», «Садок вишневий коло хати», «Маю честь запросити» та ін.

Набули популярності її книги лірики «Таких, як ти, чекають все життя…» (2021р.), «Інша…» (2022р.), повість «Нічна сповідь» (2023р.), які були презентовані в закладах культури Вінниччини. Здобув визнання в Тростянецькій громаді історико-краєзнавчий нарис «Тростянець: крізь призму часу» (2021р.).

В цьому заході візьмуть участь члени Національної спілки письменників України, працівники культури, переселенці, волонтери, а також лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, студентка Вінницького педагогічного університету, бандуристка Ольга Клітинська та інші.

Сподіваємось, що ця зустріч розкриє нові грані життя і творчості неординарної жінки, матері, що виховала чотирьох дітей, мисткині в переддень Дня Матері.

Запрошуємо на зустріч усіх любителів поетичного слова.


Date   Опубліковано: 2023-05-17    Інші Виставки