Фольклорно-етнографічний ансамбль «Млинівські молодиці» Млинівського клубу-бібліотеки Мурованокуриловецького району

Фольклорно-етнографічний ансамбль  «Млинівські  молодиці» Млинівського клубу-бібліотеки Мурованокуриловецького району

Створений у 1989 році Ковтун Ганною Василівною. Звання «народний аматорський»  отримали у 1999 році.  

            У 2000 році побували на святі «Трійця» в Державному музеї народної архітектури  та побуту в місті Києві, де своїм виконанням і піснями приємно вразили слухачів і зацікавили науковців піснями: «Ой на горі церква», «Почаївський монастир», «Тепла осінь мочарна». Учасник обласних творчих звітів у місті Вінниці (1999, 2001, 2003 р.р.)

             Активний учасник районних свят, зокрема:  День Незалежності України, працівника сільського господарства, фольклорного свята «Цілющі джерела Мурованокуриловеччини». З обмінними концертами були в селах Івашківці та Лозів  Шаргородського району. Неодноразовий учасник обласного  свята фольклору ім.Гната Танцюри.

              В репертуарі обрядові та побутові пісні,  танці, притаманні даній місцевості. Ведуть роботу по запису старовинних пісень від старожилів села. Щороку проводять театралізовані свята, такі як, Івана Купала, Медовий спас, Різдвяні свята. Колектив «Площаночка» брав участь у Всеукраїнській  культурно-мистецькій акції «Мистецтво одного села» (2013 р.), мистецькому святі до 200-річчя від дня народження Т.Шевченка, у благодійному концерті на підтримку української армії (2014 р.).

Інші Виставки